Ponude za posao

Mogućnost za vašu profesionalnu budućnost.

Jeste li zainteresirani za posao ili praksu u VBH?
Ovdje ćete naći zanimljive ponude.
Čekamo vas!

Terenski komercijalist

Mjesto rada: Solin, regija Dalmacija

OPIS POSLA:

  • Aktivna prodaja robe iz asortimana
  • Provođenje prodajne strategije zajedno s principalom
  • Realizacija prodajnih ciljeva uz podršku promotivnih aktivnosti
  • Obilazak kupaca samostalno ili u pratnji principala
  • Analiza tržišta i praćenje prodaje robe iz asortimana

UVJETI:

  • SSS/VŠS/VSS
  • Osnove poslovanja i komercijalnog usmjerenja
  • Prodajne i komunikacijske vještine
  • Sigurnost i uvjerljivost u nastupu
  • Dobro poznavanje njemačkog ili engleskog jezika (razina B2 ili viša)
  • Dobro poznavanje rada sa MS Office aplikacijama
  • Visoka motiviranost i sklonost timskom radu
  • Vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO:

  • Stalni radni odnos sa probnim rokom
  • Redovna primanja i stimulativni sustav nagrađivanja
  • Vozilo tvrtke
  • Preuzimanje troškova (npr. putni troškovi, mobitel itd.)
  • Dinamično, poticajno i ugodno radno okruženje

Ukoliko se prepoznajete u gore navedenom opisu, pošaljite nam svoj životopis i molbu na hrvatskom jeziku na e-mail d.drenski@vbh.hr.